O nás       Novinky        Tibetský teriér        Naši TT       Štěňata        Fotogalerie        Handling        Kontakt        Linky        Kniha hostů

   

O NÁS

Naše rodina

 

Naše články v tisku:

Z mého deníčku (Zpravodaj 26/2001)

Z mého deníčku II (Zpravodaj 27/2002)

Jak jsme jely do Anglie (Zpravodaj 34/2005)

 

 

Vítejte na našich stránkách!

Naše rodina žije v malé jihočeské vesnici Záhoří nedaleko Veselí nad Lužnicí a čítá momentálně šest členů: dva dospělí, dvě děti a dva tibetští teriéři. Můj manžel se věnuje tibeťákům již dlouhá léta a spoustu let byl předsedou TTC ČR. Já jsem se k tibeťákům vlastně přivdala, zamilovala se do nich, mám je doma, starám se o ně a hýčkám si je. I já jsem byla po dlouhá léta členkou klubu.

Můj první tibeťan H´Aran Horpa Tashi Bodjul (ARÁNEK) se narodil na Mikuláše v roce 2000 u švagrové Evy Pravdové v nedalekém Lodhéřově. Jeho maminka pochází z Finska, tatínek ze Švýcarska.

V roce 2003 jsem se rozhodla, že si pořídím ještě fenku. Čekala jsem na ni 2,5 roku a dočkala se. V prosinci 2005 mi přivezla naše kamarádka Pirjo Mäki z Finska sobolí fenečku Pam-Zamirin Noisette (NOISY). Noisinčina maminka pochází z Anglie, tatínek z Francie.

Oba naši pejsánci s námi žijí v bytě, spí s námi v posteli, hrají si s dětmi a v neposlední řadě nám je pomáhají vychovávat: pečují o to, aby měla díťátka čisté obličeje; učí je, že co nemají v puse, o to mohou přijít; učí je štěkat, jakoby značkovat u stromů, ...

Děkuji oběma chovatelkám (viz foto) za tak krásné, milé a hodné chlupaté kamarády.

zleva: já, Eva a Pirjo

Naše stránky jsou pravidelně aktualizované a najdete zde informace nejen o našich psech, ale i jejich potomcích a fotografie dalších tibeťáků. Miluji psy a ráda fotografuji - obě záliby jsem tedy spojila, o čemž se můžete snadno přesvědčit ;-)

Potěší nás, když k nám zase někdy zavítáte. Hezkou zábavu!

Potěší nás, když si na svůj web vložíte odkaz na nás. Můžete k tomu použít náš banner:

 

   

© Webdesign

Jana Pravdová  2008

Visitors since 06/07/2001:

[CNW:Counter]